Dag 2015! Hallo 2016!

Posted by on Dec 31, 2015 in Geen categorie | No Comments

Dag 2015! Hallo 2016!

2015 is heel snel voorbij gegaan! Het had niet mooier kunnen zijn.
Wij willen dan ook graag even terug blikken op 2015 met alle leden!

Waar begin je bij zo’n jaar? Er is zoveel gebeurd! Zoveel leuke dingen. Laat ik dan als eerst even zeggen dat ik iedereen hier voor wil bedanken. Want zonder jullie hadden wij dit niet waar kunnen maken!

In Mei 2015 zijn wij met een hele grote groep naar Voorhout gegaan. Voor onze groep werd er een leuke middag georganiseerd door de vrijwilligers van kasteel Teijlingen. Al in 2014 ben ik hiervoor aan het regelen geweest voor jullie. Tijd afspreken, plaats afspreken. Al met al kan ik zeggen dat ik heel trots ben op de opkomst van deze dag. Zo leuk om te zien hoe iedereen heerlijk aan het genieten was. Wij bedanken dan ook de vrijwilligers van Kasteel Teijlingen hiervoor!

Ook in 2015 hebben wij een enkele ruilmiddag gehad in het Zoetzand. Een hele nieuwe ervaring voor ons, maar ook voor onze vrijwilligers die daar aanwezig waren. Ook in 2016 zullen wij 3 zaterdagen tot jullie dienst zijn in het Zoetzand. De datums zullen wij ruim van te voren aankondigen zodat jullie altijd van te voren kunnen zien wanneer wij daar staan. Wij willen hiervoor dan het Zoetzand ook bedanken maar vooral alle vrijwilligers die hier aanwezig zijn geweest. Hopelijk zien wij jullie ook in 2016 weer!

Ook hebben wij dankzij Monkey Town Tiel een hele leuke middag gehad. Wij werden met een grote korting uitgenodigd om daar een dagje te komen spelen. En ook hier waren er weer heel veel leden! En hebben wij ons heerlijk vermaakt.

In September 2015 bestonden wij een jaar met onze groep. Wij hebben dit met enkele vrijwilligers gevierd. Dank jullie wel dat jullie er waren. Natuurlijk wil ik ook onze leden bedanken, want als jullie er niet waren geweest hadden wij deze groep ook zeker niet staande kunnen houden.
Tevens willen wij natuurlijk ook alle mensen die gedoneerd hebben bedanken! Samen met jullie houden wij de groep draaiend!

Met sinterklaas hebben wij weinig gedaan omdat wij het te druk vonden om nog wat op korte termijn te regelen. Toch kwamen er cadeautjes voor de kinderen binnen, en hebben wij deze uitgedeeld aan de kinderen. Ook hebben wij van Zwerfboeken Nederland een leuke donatie boeken gehad en heerlijke chocolade pepernoten in verschillende smaken. Wat een boel! En wat waren onze leden daar blij mee! Daar willen wij natuurlijk Zwerfboeken Nederland voor bedanken.

Ook ’t VeerHuys heeft ons een hele mooie donatie gegeven. Wij hebben diverse klein speelgoed gekregen en hebben deze onder de leden verdeeld. Toch een leuk cadeautje voor in de schoen of onder de kerstboom. Dank jullie wel voor de sponsoring.

Kerst 2015 zouden wij niks doen. Maar ik zou ik niet zijn als ik niet stil zit! En ben gaan zoeken naar leuke donaties. Meerdere mensen hebben viaBeusichem Leeft en Burenaren op Facebook een donatie gedaan. Meerdere kerst pakketten zijn binnen gekomen. Op dat moment hadden wij ook 3 noodoproepen lopen en hebben wij deze mensen onder andere daardoor toch een beetje kerst kunnen geven. Daarnaast hebben wij ook kleine pakketjes voor de leden gemaakt en deze zijn ook netjes opgehaald.
Wij hebben ook een hele mooie donatie van 2 Albert Heijns gehad waardoor wij de mini pakketjes konden maken. Wij danken Albert Heijn hier dan ook voor!

Ook hebben wij met sommige groepen een samenwerking gehad maar hebben wij dit jaar besloten om geen samenwerking met andere groepen te doen. Wij zullen ten alle tijden een eigen groep blijven en dus ook op eigen benen blijven staan. Het is ook het jaar waarbij er een punt in Culemborg, Buren en Vleuten bij zijn gekomen. Stiekem zijn wij wel trots op de groei van onze groep. Toch willen wij de groepen waarmee wij een samenwerking hebben gehad bedanken. Natuurlijk willen wij ook alle vrijwilligers die gestopt zijn of erbij zijn gekomen bedanken!

Heb jij nog een leuke opmerking of idee? Reageer gerust op dit berichtje.

Kortom ons Team wensen jullie een heel goed uiteinde en natuurlijk een heel mooi, gezond en liefdevol 2016 toe. Ook in 2016 zullen wij voor jullie klaar staan.

Met vriendelijke groet,
Team Gratis shoppen Beusichem/Zoelmond/Maurik en omstreken.

 

dag2015hoi2016